BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pasveikino Suomiją Nepriklausomybės dienos proga

Data

2023 12 06

Įvertinimas
0
Suomija Lietuva shutterstock_274020131.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Lietuvos žmonių ir Vyriausybės vardu nuoširdžiai pasveikino Suomiją Nepriklausomybės dienos proga.

„Dvi mūsų šalys – artimos partnerės ir sąjungininkės Europos Sąjungoje ir NATO – toliau siekia bendrų laisvės ir demokratijos idealų, glaudžiai bendradarbiauja kurdamos stiprų bei perspektyvų Šiaurės ir Baltijos šalių regioną, tvarią taiką Baltijos jūros regione, mūsų žemyne ir už jo ribų.

Tvirtai tikiu, kad draugiškus mūsų šalių santykius dar labiau sustiprins bendradarbiavimas, kuriuo siekiame puoselėti demokratines vertybes ir taisyklėmis grindžiamą tarptautinę tvarką. Šiandien, mūsų tautoms susiduriant su įvairiais pavojais, įskaitant hibridines grėsmes, labai svarbu, kad mūsų šalys bendradarbiautų dar glaudžiau. Solidarumas kaip niekada svarbus kovojant su bendrais iššūkiais ir kuriant atsparią Europą“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.